Kalendář
Vložil(a): Adrianita, 19. 1. 2018 21.42
Tak které z vás dorazil kalendář z vánoční soutěže? ? Mně dnes ano a mile mě potěšil. Ještě doma žádný kalendář nemáme :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 22. 1. 2018, 12.09
já už naštěstí doma kalendář mám
NiFee, 21. 1. 2018, 16.13
Asi aj mne. Volal mi kurier no nemal ho kto prebrať..Takže v pondelok zistim, či to bol on . nema mi nic ine prísť
Adrianita, 21. 1. 2018, 16.47
Mně vždy chodí SMS den předem.
NiFee, 21. 1. 2018, 17.34
tak mne bohužial nie, potom vola iba kurier a zrovna v čase ked niesom nikdy doma...
Lenourecek, 21. 1. 2018, 10.48
Také dorazil, krásné překvapení, moc za něj děkuji
Aliisha, 20. 1. 2018, 13.10
Ano a jsem spokojená. Žádný jsem neměla, takže jej určitě využiji. Díky
patricia077, 20. 1. 2018, 12.08
Čertice a ty jste z Prahy ne jste psaly stejnou diskuzi naprosto ve stejný čas to se povedlo hihi jj dorazil už někdy v týdnu je super už je hotový vymalovaný připravený k darování
Adrianita, 20. 1. 2018, 13.42
Já jsem z Moravy
patricia077, 20. 1. 2018, 15.20
ahaaaa tak to vám prostě vyšlo stejně v pátek ..my ostatní zas ve středu hihi ale to je fuk, hlavně že všem udělal radost ))