Problém se spojením
Vložil(a): Leňulka, 26. 8. 2017 14.04
Maminky co jste byly letos v zahraničí, měli jste problém se spojením s rodinou? Nebo oni s vámi? Naši byly v Dubaji a psali sms, volali všechno v pohodě. Ale jim od nás nedošla do dneška ani jedna sms co jsme jim psali. Kde se stala chyba? Teď už je to jedno, když jsou dávno doma, ale nejde nám to do hlavy
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 30. 8. 2017, 1.49
to je tedy pech, málem to vypadá, že jste se na ně vybodli a ani neodpověděli .-), ale taky mi to nejde do hlavy, ale nikoho s podobnými zkušenostmi neznám
Fuga, 29. 8. 2017, 15.46
to netuším, kde může být chyba, my jsme normálně komunikovali se zahraničím, ale po Evropě .-)
Mygara, 29. 8. 2017, 6.48
my byli ve spojení jen z Chorvatska a šlo to oběma směry, i volání
No mě se jednou stalo, že mi začal psát sms nějaká chlap, typu "tak už jsem tady, to bude v pohodě.. atd" ... já ze srandy odepisovala, že je to jako pro mě, ale pak sem mu to napsala a on mi napsal, že to není možný, že tohle číslo je jeho kamaráda a má v mobilu asi sedm let když mu volal, volal normálně jemu, ale všechny sms chodily mě Tak jsem mu napsala adresu a on mi poslal pohled
Aliisha, 26. 8. 2017, 20.41
Podobný problém jsme neměli. Vždy vše dorazilo a bylo jedno, jestli z Evropy, USA či Afriky. Hodně jsme komunikovali i přes messenger
L.janicka.l, 26. 8. 2017, 20.27
A mate vsichni doma aktivovany roming, kazdou chvilku nekdo povida, ze se nedovolal ale bez aktivace to nejde. A po urcite dobe kdy nejsou doruceny se jakoby smazou a nikdy nedojdou. (Ted jak se menili ty volani do ciziny, tak se mohli prenastavit ucty) Dneska jsem volala do ciziny a v pohode jsem se dovolala
L.janicka.l, 26. 8. 2017, 21.06
Reklamovat u operatora, jestli je to o2 tak ty maji snad neustsle vypadky
Janako, 26. 8. 2017, 22.37
Taky me napada jedine nejaky vypadek, ale zas kdyz to bylo vickrat, to je zvlastni.
Katka, 26. 8. 2017, 19.32
Co skype? sestřenice tak komunikuje s rodinou z Kanady.
Katka, 26. 8. 2017, 21.13
Dneska je bezplatná wifi na každém rohu ?
Takže jsme jim měli posílat sms z netu? Oni neměli ani čas někde hledat wifi to za jedno a za druhé neumí ovládat počítač. Problém byl pouze v tom,že jim nepřišla žádná sms od nás, jinak to bylo všechno v pohodě,i když jsme jim volali tak v pořádku, jen ty sms se někde ztratili