Sběratelská akce Penny
Vložil(a): Leňulka, 10. 1. 2017 6.54
Tak už došel nový leták Penny s tolik slibovanou super sběratelskou akcí. A nevím teda jak ostatním ale mě takhle nová akce zdá úplně na ....nic. Příšerný podmínky a ty plyšáci taky žádná sláva, a i kdyby byly sebehezčí za těch podmínek se jim na to každý .... vybodne. To už je lepší ta akce v Kauflandu na Krtečka
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 6. 12. 2017, 14.40
oni tam mají občas divné vrtochy
Mygara, 6. 4. 2017, 8.30
ty polštářky byly divné
Lenourecek, 8. 2. 2017, 22.31
Plyšáci se mi tedy vůbec nelíbí
annicka, 13. 1. 2017, 0.58
ja jsem rada za kazdou akci, a mivaji hodne bodu navic za produkty tak to urcite pujde, snad budou pekne jinak albert tez bude mit neco od 18. a billa ma hrnecky a vsude je to za body a pak vymenit
annicka, 13. 1. 2017, 23.54
ja ted jeste nevim kolik ceho je potreba, ale u spongeboba me stacilo koupit plato jogurtu byl bod navic za kazde 2 kusy a mela jsem hracku a nebo za vlh ubrousky davaji casto. To se povede a stejne je to jako darek navic, nakoupim tak jako tak a pokud vyjde budu rada.
Aliisha, 10. 1. 2017, 21.23
Tohle jde úplně mimo mě. Vždy mi to přijde nevýhodné
jitkamety, 10. 1. 2017, 19.12
Mne uz to prijde k nicemu stale sami plysaci...zato minula akce byla super!
Fuga, 10. 1. 2017, 17.07
nám bude sbírat určitě babička a zapojí i kamarádky, ale samotné plyšáky jsem ještě neviděla
Barbarelka, 10. 1. 2017, 16.06
podmínky šílené, ale třeba já do penny chodím neustále mám ho hned u baráku a akce se mi zas tak špatná nezdá takhle to bylo i na plyšáky předtím já určitě sbírat budu a už mám domluvenou i kamarádku aby mi sbírala