Sladký Kájinek
Vložil(a): snany, 24. 11. 2017 15.44
Pro pobavení https://brno.idnes.cz/brnenska-firma-vyrobila-bonbony-pro-kajinka-fzb-/brno-zpravy.aspx?c=A171124_121634_brno-zpravy_vh
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Blankasiro, 26. 11. 2017, 22.09
No jo nějak se uživit musí. A to doslova když to neprodá tak to aspoň sežere
Mygara, 26. 11. 2017, 10.52
tak jako recese je to dobrý .-))
Fuga, 25. 11. 2017, 14.45
tak pro zasmání dobré a jako vtipný dárek proč ne
Lenourecek, 25. 11. 2017, 7.15
Myslím, že to bude trhák a spousta lidí je koupí minimálně jako vtipný dárek
Žofinka, 25. 11. 2017, 3.57
někdo objevil díru na trhu .-))
Makovicka8, 24. 11. 2017, 23.09
Manzel hovoril ze novinka co je vela to je vela
L.janicka.l, 24. 11. 2017, 21.27
Zajimave, je to proste hit