Špenát
Vložil(a): Zdeňka S., 13. 4. 2017 9.58
Tak schválně maminky, kdo dneska vaříte na oběd špenát? My tuhle tradici dodržujeme každoročně, takže už nám bublá na plotně :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 28. 7. 2017, 11.05
také vždy vaříme, je to takový zvyk
Kamila Pecharová, 14. 4. 2017, 21.33
Bohužel, vzhledem k tomu, že celá rodina prošla v posledních dnech střevní chřipkou, letos jsme museli zelený čtvrtek vynechat a zůstali jsme u Černého čaje
Fuga, 14. 4. 2017, 13.04
já ho nevařila, ale měli jsme zelené fazolky mungo, tak snad to stačí
k.o.r.i.n.e.k, 15. 4. 2017, 18.03
Syn má také rád špenát s medvědím česnekem. On k tomu krásně pasuje
rodinka, 13. 4. 2017, 21.59
Tak ja to nejak letos nestihla tak pristi rok
pouzarovaj, 13. 4. 2017, 20.57
Jee, ani nevím, že se dělá špenát:)
pouzarovaj, 14. 4. 2017, 7.23
vůbec mi to včera nedocvaklo ..ale měli jsme hrášek, tak nám to taky vyšlo