Tetování
Vložil(a): ROMA-Z, 17. 7. 2019 17.25
Máte tetování? A kde? A nebo byste chtěly a nebo byste nechtěly nikdy?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 26. 7. 2019, 19.19
Já bych nikdy nechtěla, když si představím až budu stará.....
dadinkamaminka, 19. 7. 2019, 14.45
Mám u předloktí jméno syna Na obou lytkach a na lopatce mám tweetyho ???
Ketris, 19. 7. 2019, 12.47
Mam 2 a chci dalsi
Mám na vnitřní straně prstu. Je decentní a nenápadné. Nikdy bych si nedala velké tetování na místo, které nejde zakrýt. Myslím si že například při pohovoru na nějakou lukrativní práci to může uškodit. Taky se mi nelíbí tetování s kombinací například společenských nebo svatebních šatů.
L.janicka.l, 18. 7. 2019, 13.22
Driv se mi to libilo, ted jsem starsi a uz se mi nelibi