Tetování

zobrazeno 937×

Vložil(a): ROMA-Z, 17. 7. 2019 17.25

Máte tetování? A kde? A nebo byste chtěly a nebo byste nechtěly nikdy?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Fuga

Fuga, 26. 7. 2019, 19.19

Já bych nikdy nechtěla, když si představím až budu stará.....

Kama, 22. 7. 2019, 16.30

Mám vytetované obočí, přítel má na předloktí jméno svého syna a ještě další dvě malé.

Nikoll, 21. 7. 2019, 13.02

Já zatím nemám, ale motiv už mám vymyšlený i místo ale zatím jsem se ještě neodhodlala si ho nechat udělat

dadinkamaminka, 19. 7. 2019, 14.45

Mám u předloktí jméno syna Na obou lytkach a na lopatce mám tweetyho ???

jancaan, 19. 7. 2019, 13.27

Tetování nemám, ale nebráním se nějakému malému tetovani na kotníku.

Ketris

Ketris, 19. 7. 2019, 12.47

Mam 2 a chci dalsi

Teryk92, 18. 7. 2019, 20.11

Mám na vnitřní straně prstu. Je decentní a nenápadné. Nikdy bych si nedala velké tetování na místo, které nejde zakrýt. Myslím si že například při pohovoru na nějakou lukrativní práci to může uškodit. Taky se mi nelíbí tetování s kombinací například společenských nebo svatebních šatů.

Zdeňka S., 18. 7. 2019, 18.43

Já jsem dostala na narozeniny poukaz, tak až dokojím, tak určitě půjdu

Janna, 18. 7. 2019, 14.35

Ja nemam a ani nechci.

L.janicka.l

L.janicka.l, 18. 7. 2019, 13.22

Driv se mi to libilo, ted jsem starsi a uz se mi nelibi

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů