insolvenční řízení
Vložil(a): patricia077, 7. 6. 2017 12.59
Maminky, podávala jste některé přihlášku pohledávky online?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 10. 6. 2017, 10.03
buďte ráda
patricia077, 10. 6. 2017, 11.52
tak to je neškodné
dadinkamaminka, 9. 6. 2017, 15.18
S on-line prihlasovanim pohledávky nemám zkusennosti... Ale každopádně vím, ze věřitele dostanou jen cca 30% z dluhu... I když přítel ma insolvenci a berou mu půlku platu... A jeste jeho rodiče mu platí 500kc příspěvek na důchod Takže podle me insolvence je k ničemu a je to jen biznis...
patricia077, 9. 6. 2017, 17.36
S těmi věřiteli mate pravdu nejdřív se hlavně uspokojí stát pak zaměstnanci a pak teprve klienti a kdyz jich je moc jako v našem případe tak ...
jitkamety, 9. 6. 2017, 15.14
nastesti zadnou takovou zkusenost nemam
patricia077, 9. 6. 2017, 17.36
Taky bych byla rada kdybych nemusela nic takového resit
Mygara, 8. 6. 2017, 15.28
s tím nemám také žádnou zkušenost
patricia077, 8. 6. 2017, 19.05
Pro vas jedine dobře
patricia077, 8. 6. 2017, 14.25
a to buďte ráda
Žofinka, 8. 6. 2017, 8.47
to jsem nikdy nezkoušela
patricia077, 8. 6. 2017, 9.05
buďte ráda
Fuga, 7. 6. 2017, 19.40
nepodávala, je to dobrá věc, že třeba chtějí zaplatit až když vyhrají, ale vy stejně nemáte jistotu, že "vyhrané" peníze uvidíte a přitom jim musíte zaplatit
patricia077, 7. 6. 2017, 20.30
Přesně tak
k.o.r.i.n.e.k, 7. 6. 2017, 20.32
Přesně a hlavně v insolvenci člověk většinou dostane jen část nebo si to myslím, ne celý dluh
to je jak kdy. Záleží kolik má dlužník příjmy. Třeba můj manžel měl dluhy udělal si insolvenci a jelikož má slušný plat, tak mu to v práci rovnou strhávali a jemu poslali jen co soud uznal, že mu stačí a zbytek odcházel na dluhy a zaplatil 100% a ještě dřív než uplynulo 5let.
patricia077, 8. 6. 2017, 9.07
tak to se k tomu postavil zodpovědně
patricia077, 8. 6. 2017, 9.07
hlavně jak já se už radila s právníky, tak nejdřív se uspokojí stát DPH atd pak zaměstnanci a pak teprve zákazníci a že těch poškozených je, radili mi medializaci, což si myslím při tak velkém počtu poškozených by nebylo špatné, ale musel by někdo komu fakt dluží vysokou částku...
patricia077, 7. 6. 2017, 20.29
No resim to uz dlouho a moc jsem neposkocila jinak ja uz kdysi dotahla věci az k soudu v Praze a peníze zpet stejne nemam někdy vam boj nepomuze
patricia077, 7. 6. 2017, 18.10
Děkuji
L.janicka.l, 7. 6. 2017, 14.18
Nn, ja vse platim pri predani, tady vam jiste pomohou v te poradne
patricia077, 7. 6. 2017, 14.30
to je někdy nejlepší ale já víceméně platím vždy předem někdy to dokonce vyžadují a když pak neberou karty a chtějí větší hotovost tak je to i lepší než na dobírku ale má to právě svá rizika
L.janicka.l, 7. 6. 2017, 14.33
Jak to nejde na dobirku, tak si reknu ze to neni ferovy obchod, vygoogluji a vetsinou mam pravdu, a nekupuji najdu si jine co to maji
patricia077, 7. 6. 2017, 14.40
tak já dávám přednost platbě předem protože většinou je to levnější taky jsem se nikdy nespálila bohužel až doteď a není to málo a štve mě to
L.janicka.l, 7. 6. 2017, 14.45
Je to levnejsi ale ne o moc, ja bych zaplatila predem jen na velkem proverenem eshopu jako je alza atd ale zatim sem tak neplatila
patricia077, 7. 6. 2017, 14.47
ono i tyhle prověřené najednou mohou mít problém, tam kde se to stalo mě, měli jen kladná hodnocení a celou řadu let jeli bez problémů alespoň navenek ...tak jsem zadala požadavek do poradny a uvidíme..