insolvenční řízení

zobrazeno 1666×

Vložil(a): patricia077, 7. 6. 2017 12.59

Maminky, podávala jste některé přihlášku pohledávky online?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 9. 6. 2017, 20.02

Nemám zkušenosti...

patricia077

patricia077, 10. 6. 2017, 10.03

buďte ráda

vendy.z, 10. 6. 2017, 11.32

Děti občas když jdeme vyběhnou ze dveří a čekají na zahrádce a někde na nás bafají.

patricia077

patricia077, 10. 6. 2017, 11.52

tak to je neškodné

dadinkamaminka, 9. 6. 2017, 15.18

S on-line prihlasovanim pohledávky nemám zkusennosti... Ale každopádně vím, ze věřitele dostanou jen cca 30% z dluhu... I když přítel ma insolvenci a berou mu půlku platu... A jeste jeho rodiče mu platí 500kc příspěvek na důchod Takže podle me insolvence je k ničemu a je to jen biznis...

patricia077

patricia077, 9. 6. 2017, 17.36

S těmi věřiteli mate pravdu nejdřív se hlavně uspokojí stát pak zaměstnanci a pak teprve klienti a kdyz jich je moc jako v našem případe tak ...

jitkamety

jitkamety, 9. 6. 2017, 15.14

nastesti zadnou takovou zkusenost nemam

patricia077

patricia077, 9. 6. 2017, 17.36

Taky bych byla rada kdybych nemusela nic takového resit

Mygara

Mygara, 8. 6. 2017, 15.28

s tím nemám také žádnou zkušenost

patricia077

patricia077, 8. 6. 2017, 19.05

Pro vas jedine dobře

nikolava, 8. 6. 2017, 13.56

S tímto nemám zkušenost

patricia077

patricia077, 8. 6. 2017, 14.25

a to buďte ráda

Žofinka

Žofinka, 8. 6. 2017, 8.47

to jsem nikdy nezkoušela

patricia077

patricia077, 8. 6. 2017, 9.05

buďte ráda

Fuga

Fuga, 7. 6. 2017, 19.40

nepodávala, je to dobrá věc, že třeba chtějí zaplatit až když vyhrají, ale vy stejně nemáte jistotu, že "vyhrané" peníze uvidíte a přitom jim musíte zaplatit

patricia077

patricia077, 7. 6. 2017, 20.30

Přesně tak

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 6. 2017, 20.32

Přesně a hlavně v insolvenci člověk většinou dostane jen část nebo si to myslím, ne celý dluh

Leňulka, 7. 6. 2017, 21.24

to je jak kdy. Záleží kolik má dlužník příjmy. Třeba můj manžel měl dluhy udělal si insolvenci a jelikož má slušný plat, tak mu to v práci rovnou strhávali a jemu poslali jen co soud uznal, že mu stačí a zbytek odcházel na dluhy a zaplatil 100% a ještě dřív než uplynulo 5let.

patricia077

patricia077, 8. 6. 2017, 9.07

tak to se k tomu postavil zodpovědně

patricia077

patricia077, 8. 6. 2017, 9.07

hlavně jak já se už radila s právníky, tak nejdřív se uspokojí stát DPH atd pak zaměstnanci a pak teprve zákazníci a že těch poškozených je, radili mi medializaci, což si myslím při tak velkém počtu poškozených by nebylo špatné, ale musel by někdo komu fakt dluží vysokou částku...

Čertice, 7. 6. 2017, 19.12

Jste dobrá, že jste to nevzdala já se na to tenkrát když zkrachovala ta dovča,vykašlala

patricia077

patricia077, 7. 6. 2017, 20.29

No resim to uz dlouho a moc jsem neposkocila jinak ja uz kdysi dotahla věci az k soudu v Praze a peníze zpet stejne nemam někdy vam boj nepomuze

Minnie, 7. 6. 2017, 17.24

Poraděj vám v občanskoprávní poradně. Je to zdarma.

patricia077

patricia077, 7. 6. 2017, 18.10

Děkuji

L.janicka.l

L.janicka.l, 7. 6. 2017, 14.18

Nn, ja vse platim pri predani, tady vam jiste pomohou v te poradne

patricia077

patricia077, 7. 6. 2017, 14.30

to je někdy nejlepší ale já víceméně platím vždy předem někdy to dokonce vyžadují a když pak neberou karty a chtějí větší hotovost tak je to i lepší než na dobírku ale má to právě svá rizika

L.janicka.l

L.janicka.l, 7. 6. 2017, 14.33

Jak to nejde na dobirku, tak si reknu ze to neni ferovy obchod, vygoogluji a vetsinou mam pravdu, a nekupuji najdu si jine co to maji

patricia077

patricia077, 7. 6. 2017, 14.40

tak já dávám přednost platbě předem protože většinou je to levnější taky jsem se nikdy nespálila bohužel až doteď a není to málo a štve mě to

L.janicka.l

L.janicka.l, 7. 6. 2017, 14.45

Je to levnejsi ale ne o moc, ja bych zaplatila predem jen na velkem proverenem eshopu jako je alza atd ale zatim sem tak neplatila

patricia077

patricia077, 7. 6. 2017, 14.47

ono i tyhle prověřené najednou mohou mít problém, tam kde se to stalo mě, měli jen kladná hodnocení a celou řadu let jeli bez problémů alespoň navenek ...tak jsem zadala požadavek do poradny a uvidíme..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů