Hadříky na úklid :-D

zobrazeno 4291×

Vložil(a): Adrianita, 26. 9. 2016 9.38

Maminky, mám dotaz ohledně hadříků a ubrousků na úklid. Od té doby,co mám svou domácnost, dostávala jsem celkem slušnou zásobu jednorázových ubrousků, které se daly používat na vše - na kuchyň, koupelnu, okna, nábytek, ale i na špinavé ruce či pusu, úplně na všechno. Teď už ale bouhužel tu možnost mít nebudu, tak si budu muset nakoupit hadříky. Vůbec nevím jaké - co do kuchyně, a další. Hlavně, existují i nějaké pratelné? Jaké používáte vy, jak dlouho vydrží? A co třeba po umytí záchodu, to hadr vyhodíte?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 5. 11. 2017, 6.33

já používám jako hadry staré bavlněné trička a je to podle mě nejlepší, akorát na okna a zrcadla používám speciální na toto určené

jitkamety

jitkamety, 17. 7. 2017, 11.54

Mam par normalnich hadriku a houbicek ale spise pouzivam vlhcene ubrousky

baru86

baru86, 9. 5. 2017, 15.14

Doma máme houbičky, mikro utěrky - ty jsou supr a dají se prát, pak jednorázové hadry a utěrky, které jsme dostali - používáme, dokud nejsou příliš špinavé či roztrhané. Na podlahy pak máme mopy. Na WC je jeden jednorázový hadřík vyčleněný, který vyhazuji po několika použitích.

Fuga

Fuga, 9. 1. 2017, 9.40

já hadry nekupuji, na vytírání mám mop a jinak čistím buď houbičkou anebo používám staré trička apod, které si zaobroubím. a na záchod mám vyčleněný 1 hadr, který není na nic jinšího

Minnie, 6. 12. 2016, 13.28

Používám hadřičky z mé minulé práce kde se vyrábělo ložní prádlo, tak zbytky z prostěradel atd. Vždycky vyperu, když je špinavá moc tak vyhodím. Dělala tam ještě teta, tak jsou zásoby

nikolava, 17. 10. 2016, 15.30

Já používám vlhčené ubrousky (které mi nevyhovují na syna) a ted jsem si koupila v Lidlu pěkně barevné hadříky za 25Kč/5ks - a ty se dají vyprat

Zuzka Čtvrtečková, 27. 9. 2016, 23.49

Používám staré hadry nebo takové ty na nádobí - když už jsou staré. Někdy je peru, někdy vyhodím, záleží na stavu

Kamila Pecharová, 27. 9. 2016, 23.07

Kupuji hadříky např. v Jisku apod., které se dají vyprat a používám je na prach, boty, jiné nečistoty - každou barvu hadříku na něco jiného. Nedávno jsem objevila pratelné od Viledy a maximálně mi vyhovují materiálem i velikostí.. Na toaletu používám do kbelíku s vodou Savo, takže utěrka na záchod je sama o sobě dezinfikovaná ale vždy ji vyperu ještě v pračce.. Do kuchyně používám víceúčelové hadry, které po pár dnech vyhodím + houbičky

Petra Önder (petrao)

petrao, 26. 9. 2016, 21.07

Na čištění koupelny a toalety používám staré hadry co pak můžu vyhodit

benca, 26. 9. 2016, 20.09

najlepsie pre mna su nemecke z lidla take zelene, nemusite pouzivat ziadne ine cistiace prostriedky, tie su v tych handrach uz napustene, krasne vycistia aj okna aj vsetko a 2 stoja dve eura

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů