Králík
Vložil(a): Adrianita, 23. 10. 2016 19.34
Mám v mrazáku celého rozporcovaného králíka. Co z něho uvařit? Dělala jsem ho jen jednou a to svíčkovou. Děláte králíka a máte ho rádi? A co králičí játra? Kde kupujete králíka nebo játra?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 27. 7. 2017, 16.34
tak to jste mě navnadila na králíka na paprice ve smetanové omáčce .-)
Fuga, 17. 1. 2017, 16.50
králíka dělám nejčastěji se špenátem a kupuji ho v masně, ale na králičí játra jsem snad ani nenarazila
Zuzka Čtvrtečková, 24. 10. 2016, 11.02
Výborný je nakládaný pečený králík, najdete určitě na internetu recept
Katka, 24. 10. 2016, 9.25
Já peču na cibuli, s pepřem, slaninou, paprikou a smetanou. Králíka máme rádi, kupujeme v Albertu.
rodinka, 24. 10. 2016, 9.17
Nejradsi mame peceneho se zelim a knedlou
k.o.r.i.n.e.k, 24. 10. 2016, 9.02
Já dělám polévku, svíčkovou, na smetaně, pečeného