Zhoršená pleť

zobrazeno 1403×

Vložil(a): LauraI, 21. 4. 2017 10.43

Ahoj, během těhotenství se mi poměrně dost zhoršila plať, takže jsem přemýšlela, že bych si zašla na nějakou kosmetickou proceduru nebo ošetření. Nevítě jestli je to vhodné nebo bych měla ještě počkat ? (jsem 2 měsíce po porodu)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 7. 8. 2021, 7.44

Osvědčila se mi očista jater a ledvin

mattonka, 14. 9. 2017, 16.58

Určitě každé pleti, ať už je žena před porodem nebo po porodu, prospějí pravidelné návštěvy u kosmetičky, tedy u dobré kosmetičky. Dobrá kosmetička by měla umět diagnostikovat pleť s ohledem na všechny aktuální vlivy a umět doporučit odpovídající péči i produkty. Vím, že tahle rada je velmi obecná a také vím, že najít opravdu kvalitní kosmetičku nemusí být lehké, ale musí se to zkoušet:)

Olla, 7. 5. 2017, 18.28

Nebála bych se toho a hlavně pokud si nejste jistá, tak si tam zkuste zavolat nebo se třeba objednat na nějakou konzultaci . Kam se vůbec chystáte na kosmetiku ?

Žofinka

Žofinka, 28. 4. 2017, 9.43

nemyslím si, že by to něčemu vadilo, tak směle do toho

vendy.z, 26. 4. 2017, 7.54

Vadit by to nemělo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 4. 2017, 18.34

Já to mám naopak mě se zlepšila, tedy já ji nikdy neměla hroznou kromě puberty

Cherrynka, 24. 4. 2017, 19.47

No já taky měla dřív děsnou pleť!!! Ted to mám lepší, ale určitě je to i díky Acnevacu

gosa22, 21. 4. 2017, 22.36

určitě souhlasím počkat, až dokojíte a tělo se začne dávat zase do "normálu"...já jsem naopak měla pleť jako broskvičku celé těhu a při kojení, dokojila jsem a snad ze dne na den jak puberťák taky bych před zásahem do pleti zapřemýšlela nad životosprávou, cukrem a dostatkem spánku...mnohdy na sebe plácáme kde co a žádný efekt, protože problém je jinde...mně se třeba rozhodily hormony a stačily bylinky a pleť se lepšila...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 4. 2017, 18.35

To je pravda. Je zajímavé, že já se nelíčím, nemažu a nepoužívám vodičky a pleť mám docela v pohodě

Adrianita

Adrianita, 21. 4. 2017, 21.50

Při kojení bych se hlavně vyhýbala chemii. Počkejte časem. Kvalita pleti lze ovlivnit i skladbou jídelníčku.

Janako

Janako, 21. 4. 2017, 21.21

Řekla bych, že to nevadí. Ale možná ještě můžete zkusit počkat, jestli se to nezlepší samo časem.

Blankasiro, 21. 4. 2017, 21.00

Já bych zašla ale nečekala zázraky, začnou padat vlasy a pleť se taky zhorsuje. Pokud tedy kojite

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů