penál do školy
Vložil(a): Fuga, 12. 2. 2018 14.57
chystáme se na zápis, ale to jen tak bokem, momentálně řeším problém penál. Jaký mají vaše dítka? Nejsem moc příznivcem 3patrových penálů apod. ale asi se tomu nevyhnu. Zajímá mě, zda např. má někdo jen jednoduchý penál a pastelky zvlášť třeba jen tak naházené do penálu bez gumiček. Už totiž vidím, jak ten náš si je pravidelně všechny zastrkává každou zvlášť. Pro něj by byla lepší ta hrabárna, ale zase 2 penály... Vím, musím hodit řeč s učitelkou, ale nevím jakou budou mít
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 13. 2. 2018, 19.38
to mám ještě daleko před sebou
Mygara, 13. 2. 2018, 18.18
u nássi nechávali pastelky zvlášt ve škole
Fuga, 13. 2. 2018, 22.20
ten se mi moc líbí, to je přesně to, co hledám