Poprvé s miminkem: dovolená u moře
Vložil(a): KackaPJ, 7. 11. 2016 22.27
Byl březen... Narodila se nám krásná dcerka. Byl duben... Manžel začal řešit její první cestu. Zapomeňte na cestovky, už léta jezdíme sami. Takhle to vypadalo...
- Destinace: Turecko
- Termín: přelom října a listopadu
- Letenky: odlet z Německa, návrat do Prahy
- Hotely: ***** s all inclusive
- Auto: s autosedačkou
Řešilo se pár komplikací, jako třeba vhodná sedačka do auta (za dvě eura na den). Jako třeba mé obavy z Turecka, zvláště po teroru na letišti/puči... A nejvíc jsme se báli, jak to bude snášet naše dcerka.
Nakonec to bylo super!!! Místní hodní, vyplesklí z ní, většina lidí se k nám chovala až nečekaně ohleduplně. A plenky jsme si taky v pohodě koupili :)
Moře můžeme s miminkem jen doporučit, pokud zná vodu (my předtím chodili do bazénu). Ale hlavně: nezapomeňte jet mimo sezonu. Kromě nižších cen, menšího počtu lidí, to má velké plus kvůli dítěti. On je rozdíl být s ní ve vedru 35 stupňů nebo teplotě 25 stupňů... Sluníčko už tak nepraží, voda je ještě celkem teplá... Večery jsou dobré na procházky.
Za rok pojedeme zas, byť asi jinam. Řecko, Kanáry. Uvidíme. Manžel něco vymyslí :)
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (42 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 12. 2. 2021, 11.26
super dovolená
Žofinka, 7. 5. 2018, 9.23
To jste oba hodně odvážní
Mygara, 21. 2. 2017, 10.34
chlapi to vidí jednoduše, jak něco naplánovat
Fuga, 3. 2. 2017, 14.39
hezky si to manžel sepsal
k.o.r.i.n.e.k, 3. 12. 2016, 7.55
To máte hezké já bych asi nejela protože bych se bála ?
k.o.r.i.n.e.k, 1. 3. 2017, 16.56
To je pro nás přes celou republiku, to máme lepší jet do německa
My taky plánujeme moře máme puberťáka a miminko tak teď koukám kam,aby byli všichni spokojení. Z cestování strach nemám, malej narodil v červnu a v červenci jsme jeli na první dovolenou a v srpnu na druhou pubertáka nezajímá, že se rodiče zbláznili a pořídili si prcka on chce prázdniny
k.o.r.i.n.e.k, 3. 12. 2016, 7.55
A jak snáší puberťák miminko?
k.o.r.i.n.e.k, 3. 12. 2016, 8.14
Tak to je moc dobře ?
jitka46, 19. 11. 2016, 21.44
také bychom rádi takto vyrazili