Bobosek88: Hodnocení produktu

Nejnovější hodnocení vložená uživatelem: (1)

Cena
Oblíbenost dítětem
Snášenlivost
Snadná rozpustnost

Při testování mléka Hami mě potěšil barevný obal a snadné davkovani. Člověk si to nemusí dávat do jine krabičky. Syn mléko snášel dobře. Jen vyžadoval větší porce. Nevím zda je to mlékem nebo tím že je jedlík ??. Na přípravu mléka jsem potřebovala víc času protože se hůře rozpouští a dělá pěnu. Jinak za mě mléko ? ok

Klady:

  • Dobré balení

Zápory:

  • Mléko se hůře rozpouští

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů