EvčaB: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (2)

Tak já měla první dva dny špagety s chilli :) Jídlo jsem vůbec neřešila. Podle mě tady platí jediné pravidlo. Maminy jezte, co vám chutná a co intuitivně považujete za dobré. Nic jiného tu neplatí!! A hlavně žádné extrémy, na co tělo před porodem nebylo zvyklé.

Hraška, 13. 7. 2018, 22.26

Já hrašku znám. Pracovala jsem v krámku zdravé výživy. Neboj se toho :) POstupuj podle návodu, po pár použitích už pojedeš od oka :) Je skvělá na zahuštění polévek, na zahuštění zeleninových karbanátků místo strouhanky. Do omáček, ale i pomazánek. Prostě ji hoď, kam uznáš za vhodné :)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů