Jakub: Diskuze
Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)
Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (2)
Lenko, kváskový chleba peču a jiný už nemůžu ani vidět :) peču v elektrické troubě, nechávám přes noc kynout, chuťově se to nedá srovnat, a myslím, že je i sytější. Z bezlepkových jsem zkoušel pohankový od souseda, pohanku si i sám pomlel/rozmixoval, má celkem výkonný smoothie mixér, a chutově jsem byl velmi mile překvapen. Takže určitě pečte, pro inspiraci doporučuju třeba blog maskrtnica.cz. Jakub
Tohle je přesně voda na můj mlýn. Strašně mě štve, když po zimě sleze sníh a odhalí všechny psí "dárečky", které po nich páníčci neuklidili v domnění, že sníh je zakryje :) Bydlím na vesnici a psy venčím na poli, takže uklízení moc neřeším. Ale ve městě nebo na chodnících je to opruz