knoflyk: Diskuze
Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)
Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (33)
Makové kuličky, 27. 11. 2017, 13.08
Juuu no to vyzkousim, mezi cukrovim na vanoce se budou hezky vyjimat ?
Emoční inteligence a děti, 27. 11. 2017, 13.04
My si teda s 4letou dcerou docela pravidelne vecer v posteli povidame. Ona je ve tme hezky soustredena jen na povidani a premysleni o tom, co vlastne za ten den delala, kdyz jdeme ze skolky, tak to se nic nedozvim, jen ze "dobry" ? Emoce pojmenovavame (jen radost, smutek, zklamani, poteseni, duvera), ale asi bych mela zacit i s dalsima slovama. Ted zrovna mela zmatek v tom, co je dobry skutek ? S hrackou by to bylo urcite zajimavejsi, tak pokud nevyhrajeme, tak nejakou najdeme a vytvorime po svem ?
Talířkový Mikuláš, 23. 11. 2017, 10.50
No to je krasavec, dnes jdem na něj!
Jarní kytice, 12. 3. 2017, 13.58
Supeeer, mic se mi libi
Stekané kvetináče, 12. 3. 2017, 13.55
Kraaasny
Bedýnkování v koupelně, 12. 3. 2017, 13.44
Krasny bedynky, ale kde je sehnat..?
Bedýnkování v předsíni, 12. 3. 2017, 13.41
Moc hezky
Malý umělec, 17. 2. 2017, 21.24
Starší dcera mi v necelých 3 letech pomalovala v pokojíčku zeď voskovkama a když jsem se jí zeptala, co to má bejt, tak mi odpověděla, že asi rybník :-D jsem se nemohla ani zlobit.. a ještě jednou si vybarvila nábyteček pro panenky fixama. Mladší dcera už v roce počmárala fixama nábytek (mají ho potahovaný látkou, takže to pěkně vynikne a vydrží) a často při malování hned začne malovat po všem kolem sebe..ale chodím s oběma do výtvarného kroužku a občas i doma něco vyrábíme, nebo jim kupuju různý kreativní sady se samolepkama nebo na dokreslování a starší dcera mi i pomáhala s malováním obrazu olejovkama pro babičku :-) dopadl dobře.