madamd: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (1)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (7)

Děkuji. Zvládne každý!

Kouzelné kanzashi, 9. 5. 2017, 12.54

To mne velmi těší! Pochlubte se ostatním fotografií Vašeho dílka. Hezký kreativní den!

Zkuste jí ušít bez podšívky a tedy bez efektu balónu. Řasení na bokách nebo těsně pod boky lichotí každé postavě. Hezké kreativní jaro!

Budu moc ráda, když se pustíte do šití. Nic to není, jen najít chvilku času! Držím palce a určitě se pochlubte s výsledkem. Děkuji všem za komentáře a přeji pěkné jaro!

Děkuji Vám za všechny komentáře a zase něco uveřejním. Hezké jaro všem!

Děkuji za všechny reakce a budu rády, když se alespoň jedna z Vás maminek pustí do šití :-)). Pěkný slunečný den!

Kouzelné kanzashi, 20. 1. 2017, 12.12

Děkuji za reakce, do tvoření to zatím nevložím, protože v sekci Vaše tvoření není odpovídající téma. Hezký den maminkám i dětem

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů