Missule: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (3)

Máme na zahradě altán se střechou, takže je tam. :) Umělému ratanu sice déšť neublíží ale u kovu jsem si nebyla úplně jistá, takže ho mám radši takhle. Navíc jsem takhle ve stínu :D

Dárek, 21. 7. 2017, 12.12

Záleží na tom, co ho baví :) pokud chcete obecně, tak samozřejmě spinner, hry na pc/konzole, nějaké příslušenství k telefonu, oblečení, nebo nějaký zážitek, jako třeba lasergame, úniková hra apod. je toho spoustu, ale opravdu záleží na jeho zájmech a koníčcích.

Mám doma to bílé a je super. :) Sice ho mám teprve chvilku, ale hrozně moc jsem si ho oblíbila. Teď přes léto ho mám normálně na zahradě, ale až venku začne být zima, půjde hezky do obýváku :D

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů