Petra Kadlecová: Diskuze
Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)
Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (3)
Jak dlouho jste kojily?, 24. 10. 2018, 21.03
Asi do roka a půl
Miminko v rodičovské posteli, 24. 10. 2018, 21.00
Určitě postýlku, tam se nemusíš bát, že ti někam spadne. Navíc ji stejně bude dřív nebo později potřebovat.
Výbavička pro miminko, 24. 10. 2018, 20.54
Kočárek jsem vybírala nejdřív na netu a pak jsme si vytipované jeli prohlédnout na veletrh v Babyplace. Tam jsem taky nakoupila dalších pár věcí co se mi líbilo. Jinak zbytek jsem nakupovala postupně, když se mi někde něco líbilo: Lidl, Pepco, DMdrogerie, jinak jsem měla spoustu oblečení od kamarádek