Tho: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (1)

Upřímně za mě jsou teď lacláče dost cool. Začínají se dost nosit v zahraničí a není problém je sehnat i pro muže na zalandu, asos a atd... Hlavně teď dost frčí lacláče Carhartt, Levis, Tommy, Dickies a atd. Móda se vrací zpět do 80 a 90let...Hlavne je to móda, kde nejsou lidi jak ve stahlem latexu? Za mě lacláče dost bodují hlavně jsou dost pohodlné ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů