Tomáš132: Diskuze
Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)
Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (1)
už mi vadí co si myslí někteří lidé o dredach . Každý je vidí automaticky jako fetky a špíny přitom jsou to jen hovadiny a lži .Lidé co znám a mají dredy a jsou to lidi co jsou v pohodě a chcou být milí k lidem ale bohužel někdo se na něj koukal jako na fetku a špínu a to ho ani nezná. znám i osobu z polska a ma přátelé a všichni mají dredy a staví ekologické stavby pijí obyčejný čaj a prostě žijí zdravě a já sám mám dredy a vadí mi že si každý myslí že sme feťáci ,špíny a máme vší tak z toho jsou to jen lži , když je člověk co má vší tak vší jsou u kořenech a živi se kůží a ne ve vlasech takže máte jedno jestli máte dlouhé vlasy dredy nebo i afroučes. tak prosím aby lidé co si to přečetli mysleli jinak , aby se dívali na tyto lidi jako lidi a ne jako fetky.Děkuji .