Valeie: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (1)

Jak píšeš, biotin je hodně důležitý, ale i další vitamíny B. Nejlip v kombinaci s dalšíma látkama - kopřiva, přeslička, pivovarské kvasnice a tak.. je lepší to brát v kombinaci ať to přijímáš všechno najednou. Já sama beru doplněk Foligo a ten má v sobě spoustu látek a funguje to dobře. Vlasy jsou zdravější a rostou výrazně rychlejc.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů