ZUZU254: Diskuze
Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)
Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (1)
ja FB mela deaktivovala jsem ho kvuli tomu ze jsem se z pritelem kvuli tomu hadala oba sme si ho zrusily ale nedavno jsem zjistila ze tam chodi i kdyz sme se domluvili ze si ho zrusime ,navic neni moc dobry kdyz jsou dva a datluji na mobilu nebo Pc na FB meli by se venovat sobe a ne FB , i deti jsou natom strasne zavisly neznaji zadne aktivity , tak jak to bylo driv a je to dost smutne , kdyz to diteti zakazete stejne si najde k tomu cestu, FB je zlo , ale j to jen muj nazor ktery nikdo nemusi zdilet a verim ze zklidim kritiku ale stim pocitam