Anett Lišková: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (3)

Stavíme bunkr!, 19. 9. 2017, 17.55

Tatinek udělal naši malé Nellince bunkr z polštářů,když tu byli zedníci a dělali hluk ,aby mohla spinkat ??

Máme 4 týdenní holčičku Nellinku a koupeme jednou za 2 dny ,kdyz není nijak hodně spocená ..vlásky umýváme kachničkovým šamponem od Hippu ...zatím máme vyzkoušenou pouze kosmetiku Hipp a zatím jsem s ni spokojená ale určitě bych rada vyzkoušela i jinou ?? jinak je pro me určitě důležité aby kosmetika kterou používám na Nelli, jak na koupání tak i po koupání ,byla kvalitní a přírodní ? Celkově koupání i mytí vlásku se ji zatím moc líbí ?

Naše holčička Nellinka jeste zoubky nemá ,ale az bude mít tak se o ne budeme určitě poctivě starat ..doma uz máme připraveny ten náprstkový kartáček a potom máme v plánu pořídit nějaký kvalitní kartáček ,který bude Nelli vyhovovat a bude ji s nim čištění zoubku bavit?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů