Anett Lišková: Diskuze
Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)
Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (3)
Stavíme bunkr!, 19. 9. 2017, 17.55
Tatinek udělal naši malé Nellince bunkr z polštářů,když tu byli zedníci a dělali hluk ,aby mohla spinkat ??
Jak správně pečovat o dětské vlásky?, 29. 6. 2017, 11.02
Máme 4 týdenní holčičku Nellinku a koupeme jednou za 2 dny ,kdyz není nijak hodně spocená ..vlásky umýváme kachničkovým šamponem od Hippu ...zatím máme vyzkoušenou pouze kosmetiku Hipp a zatím jsem s ni spokojená ale určitě bych rada vyzkoušela i jinou ?? jinak je pro me určitě důležité aby kosmetika kterou používám na Nelli, jak na koupání tak i po koupání ,byla kvalitní a přírodní ? Celkově koupání i mytí vlásku se ji zatím moc líbí ?
Nepodceňujte péči o mléčné zoubky, 29. 6. 2017, 10.44
Naše holčička Nellinka jeste zoubky nemá ,ale az bude mít tak se o ne budeme určitě poctivě starat ..doma uz máme připraveny ten náprstkový kartáček a potom máme v plánu pořídit nějaký kvalitní kartáček ,který bude Nelli vyhovovat a bude ji s nim čištění zoubku bavit?