atpeace: Diskuze
Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)
Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (1)
Holky, prosím, hlavně Datamar ne! Mám čerstvou zkušenost, kdy se snaží mně dát sankce za špatně provedený dotazník, musím jim vyhrožovat i úřadem práce a inspektorátem práce, protože se se mnou snaží vyhoupat a já do toho půjdu, nehodím to za hlavu, práci jsem odvedla podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Dělala jsem mystery shopping lékáren Dr.Max, cestovné proplácí 4,7 Kč/km, i to se mi snaží krátit, parkovné taktéž nechtějí proplatit. Toto se nedělá, 1 dotazník jsem vyplňovala 2 hodiny, průměrný výdělek za hodinu práce tak vychází na nějakých 80 Kč a to jen první dva dny. Na vyhotovení máte daný termín cca 6 dnů, odměna za mystery je odstupňovaná podle data vložení, ale když na vás hodí 13 lékáren, tak nemáte šanci to za 2 dny stihnout. Navíc musíte nakoupit zboží za vlastní peníze. Mají to promyšlené, jak brigádníka ošulit, radši od nich dál.