Izabella16: Diskuze
Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)
Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (2)
Lesní školka, 27. 1. 2017, 15.00
No u nás už je také - ale po pravdě, když jsem se byla podívat na paní vedoucí, tak jsem to zavrhla. :( Jinak je to všude také prý moc pěkné - lidi si to chválí, ale já mám osobní problém právě s vedoucí té naší. Jinak bych ale rozhodně dítko do lesní školky dala! Ten nápad je super - je to dražší, to je fakt, ale myslím, že pro děti super zkušenost. :)
Odmítla jste některá test na těhotenskou cukrovku?, 27. 1. 2017, 14.58
Nee... bylo to nepříjemné, ale žádné drama to nebylo ;) Neboj se toho ;) Má to smysl...