Izabella16: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (2)

Lesní školka, 27. 1. 2017, 15.00

No u nás už je také - ale po pravdě, když jsem se byla podívat na paní vedoucí, tak jsem to zavrhla. :( Jinak je to všude také prý moc pěkné - lidi si to chválí, ale já mám osobní problém právě s vedoucí té naší. Jinak bych ale rozhodně dítko do lesní školky dala! Ten nápad je super - je to dražší, to je fakt, ale myslím, že pro děti super zkušenost. :)

Nee... bylo to nepříjemné, ale žádné drama to nebylo ;) Neboj se toho ;) Má to smysl...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů