Klára Toša: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (3)

Koupelnu,wc a kuchyň cídím pravidelně antibakterialním přípravkem, protože máme tři malé kluky a kočku a to jsou pořád nějaké flekance, poblívance a počůrance. Kliky a dveře třeba otírám tak jednou za čtvrt roku, když není jinak potřeba. Vytírat tedy musím denně s těma špínkama ;-) [email protected] Klára Toša

"Rodinky" ve škole jsem nesnášela :-D Vůbec mi to nejde ale chystám se na kurz do veřejné "Zašívárny" ;-) [email protected]

Máme tři klučíky, starší dva beru strojkem od těch necelých dvou let, s nůžkami to bylo peklo. Nejmladšímu je rok a těch jeho pár blonďatých kudrlinek si chci ještě užít, takže jsem ho ještě nešmikla. Šampon používáme Sebamed, nebo z DM ;-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů