Maradonamarek: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (1)

Ahoj, tam máš většinou dost vysokej úrok. Většinou tyhle nebankovky davaj skoro 20 procent. Nám už tam ani nepučej, takže když je nouze zastavíme auto na chvilku, může se v něm normálně jezdit akorát jím ručíte, jsou v Praze a odkaz je www.autozastavarna-werke.cz

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů