Sabina: Poradny

Nejnovější dotazy do poradny vložené uživatelem: (2)

Nejnovější příspěvky do poradny: (1)

2.prikrm a nocni kojeni, 30. 1. 2017, 14.03

Dobry den, dekuji za rychlou a podrobnou odpoved. Moje situace je bohuzel jeste specificka tim, ze neziji v CR, ale v Belgii. Tady je materska dovolena pouze 3mesice a rodicovska dovolena 4mesice. Pro me to znamena, ze se bohuzel za mesic, kdy dceri bude 7mesicu, musim vratit do prace, ktera je celkem narocna. Oproti mistnim zvyklostem jsem si prosadila kojeni. V podstate do teto chvile plne kojim, vyjma jiz zminovaneho maleho mnozstvi zel.prikrmu v poledne. Neexistuje bohuzel moznost, ze bych pres den z prace mohla jezdit domu na kojeni atp. Planuji i nadale kojit rano, vecer a v noci. Pokud vsak myslite, ze neni vhodne jeste nahrazovat mleko pres den prikrmy, jak by jste mi doporucila postupovat? O dceru se mi bude starat maminka, zustane tedy v domaci peci a nejsem nucena podlehat stravovacim pravidlum v jeslim. Snazim se pravidelne odsavat mleko "do zasoby", ale urcite se mi nepodari pokryt celodenni pozadavky na delsi dobu dopredu. Doporucila by jste tedy zacit podavat umele mleko, aby si dcera zvykla? Nejsem si take jista, zda lze take pokracovat v kojeni pouze rano, vecer a v noci? Jak by pripadne melo vypadat denni odstavovani? Predpokladam, ze to chce nejaky cas a ja uz mam jen ctyri tydny... Mnohokrat dekuji!

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů