Dominika Tomšová: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (3)

Hračky ze dřeva, 11. 12. 2016, 12.10

Moje dcera, miluje dřevěné hračky :) myslím si,že je bude mít rád i náš menší syn..přeci jen, jsou mnohem krásnější a kvalitnější než ty plastové...

Bydlíme v bytě a já jsem vyrůstala v baráku s velkou zahradou,takže mi to chybí. Snažím se být s malou co nejvíce venku. Chodíme na pískoviště, které teda miluje a do přírody nebo jezdíme k rodičům na zahradu, kde si v létě užíváme bazén a rodinou idylku   Rádi podnikáme výlety, ale teď to je náročnější, protože za týdny čekáme přírůstek do rodiny :)

U nás rozhodně vedou dřevěné hračky- vkládačky, navlékání korálků, dřevěná zvířátka a pak kostičky, farma se zvířátky, panenka Adélka,bez ní ani ránu :)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů